sobota, 23 marca 2013

heroes


Imię i nazwisko: Amanda Dawson
Wiek: 17 lat
Miejsce zamieszkania: Brighton, UK
Hobby: fotografia
Główne cechy charakteru: nieśmiała, wrażliwa, strachliwa, mało towarzyska, indywidualistka.

Amanda jest dziewczyną, która zdecydowanie mogłaby startować na modelkę. Piękna, z uroczym uśmiechem i idealną figurą, jednak nieśmiałość, jak i obelgi ze strony pewnej grupy w szkole, przeszkadzają jej we wszystkim. W zdobyciu przyjaciół, w 'byciu tą fajną' w szkole, jak i w zaakceptowaniu samej siebie. Jest fanką Ed'a Sheeran'a i marzy jej się, aby któregoś dnia spotkała chłopaka tak wrażliwego jak on i zaśpiewałby jej jedną z jego piosenek. Odkąd pamięta jest samodzielną dziewczyną. Do rodziców nigdy nie umiała się zwrócić o pomoc, zostając ze swoimi problemami całkiem sama. Kiedy bierze do ręki aparat i idzie na długi spacer, jest to dla niej ucieczką od szarej rzeczywistością i za pomocą tworzonych zdjęć, próbuje zapomnieć o wszystkim innym i cieszyć się jedynie tym. W każdym zdjęciu stara się opisać wszystko co pozytywne, aby potem na nie spojrzeć, uśmiechnąć się przez chwilę i zapomnieć o troskach, które ją otaczają.

Give me love like never before
'Cause lately I've been craving more


Imię i nazwisko: Daniel McWill
Wiek: 17 lat
Miejsce zamieszkania: Brighton, UK
Hobby: gra na gitarze
Główne cechy charakteru: cierpliwy, pracowity, przyjacielski, odpowiedzialny, spokojny.
Daniel znany jest z jego dobroci i hojności. Nie ważne co by się działo, wyciągnie w kierunku potrzebującego rękę i będzie starał się pomóc. Czy to w lekcjach, czy sąsiadce w przyniesieniu zakupów, a może pewnej dziewczynie w odnalezieniu szczęścia. Przeprowadził się do Brighton z małego miasteczka obok Leeds, gdzie nie miał możliwości uczęszczania do szkoły średniej, a postawiony przez siebie samego cel na przyszłość zmotywował go tylko do przeprowadzki do tego miasteczka. Mieszkał sam, dopóki nie poznał Jared'a, który potrzebował pomocy. Od tamtej pory dwójka stała się dla siebie jak bracia i stała się niezależna od starszej pani, która trzymała na nich oko. W wolnym czasie lubi wziąć swoją gitarę do ręki i sam dla siebie coś stworzyć dla relaksu, ale lubi także umówić się na mecz ze swoimi przyjaciółmi i wyskoczyć z nimi na plaże, na boisko i oddać się emocjom piłki nożnej.

If I moved far away from you
And I want to see you here beside me, dear


Imię i nazwisko: Jared Cole
Wiek: 18 lat
Miejsce zamieszkania: Brighton, UK
Hobby: rysowanie
Główne cechy charakteru: arogancki, pewny siebie, odważny, beztroski, przebiegły.

Jared, najpopularniejszy chłopak w całej szkole. Nie ze względu na swoją urodę, chociaż co druga dziewczyna na korytarzu szkolnym wzdycha na jego widok, ale ze względu na jego reputację. To chłopak, który nie przestrzega zasad, jest wręcz ich łamaczem. W swoim życiu nie ma przerwy i ciągle robi coś, czego nie powinien. Kilka razy był zawieszany i nie raz miał styczność z policją, ale za każdym razem jego spryt wygrywał i dzięki swojej grupie 'przyjaciół', uciekał od problemów. Nie miał łatwego życia w swoim rodzinnym domu, dlatego w dzień swoich 18 urodzin, po prostu stamtąd uciekł, nie patrząc na konsekwencje. Od tamtej pory mieszka ze swoim przyjacielem. Jest on całkowitym przeciwieństwem swojego towarzysza, jednak pomimo tego umieją znaleźć wspólny język i wzajemnie sobie pomóc. Lubi rysować, chociaż się tym nie chwali. Nawet Dan o tym nie wie, a jego prace zostają zamknięte w czarnej teczce, którą wyciąga tylko wtedy, kiedy potrzebuje uciec od tego gówna, w które się wplątał, ale z którego nie może uciec, bo to jest dla niego pociągające. Co niebezpieczne, odważne i przywołujące adrenalinę, to tylko on.

Well, I've walked this street before
And everyone's locked up their door
'Cause they heard me coming